Українська мова багата на цікавинки.

Дата: 15.03.2019 11:11

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить.

В рамках тижня філологічних дисциплін 15 березня  викладач української мови та літератури Голембівська Л. Р. разом із своїми учнями (гр. №32) провела виховну годину на тему : «Українська мова – диво калинове».

Учні розповідали різноманітні цікавинки про українську мову. Довели, що рідна мова відрізняється від решти східнослов’янських мов своєю милозвучністю, унікальними словами та правилами, подивилися цікаві відео про становлення та розвиток української мови, вчилися знаходити українські відповідники серед іншомовних слів, які вживає молодь.

«Ми переконані, - підвела підсумки Леся Романівна, - що немає жодного справжнього українця, який би не був зачарований мелодійністю, душевністю нашої мови».