У навчальному закладі стартував Олімпійський тиждень

Дата: 20.09.2021 10:31

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в учнів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у ДПТНЗ «Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти» щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень триватиме з 20 вересня по 24 вересня.

Тиждень розпочався з тематичної лінійки, на якому було оголошено програму Олімпійського тижня. Керівник фізичної культури та спорту Калачик Анатолій Іванович побажав усім учням перемог у змаганнях та закликав до проведення заходів долучитися не лише учнів, а й викладачів та майстрів.