Виробнича практика перукарів

Дата: 10.03.2021 09:50

З 15 січня по 02 березня 2021 року учні групи №25 з професії «Перукар (перукар–модельєр)» проходять виробничу практику на підприємствах згідно з укладеними договорами для отримання кваліфікації перукар 2 класу.

Мета виробничої практики – поєднання теоретичної підготовки учнів з формуванням практичних навичок роботи за фахом для полегшення виходу на ринок праці після закінчення навчального закладу.

Виробнича практика є обов’язковою формою поглибленого навчання в системі підготовки кваліфікованих робітників.

Основні завдання виробничої практики: узагальнення, закріплення і поглиблення знань та вмінь, що  отримані під час навчання в закладі; отримання інформації про ринок праці та досвіду входження в трудовий колектив; знайомство з порядком роботи та умовами праці на підприємстві; переймання досвіду від провідних спеціалістів.