Урок виробничого навчання з професії "Кухар"

Дата: 24.10.2019 13:41

24.10.2019 р. проведений інтегрований урок майстра виробничого навчання   Кіріакіді В. О. та викладача спецпредметів з професії "Кондитер" Безпалько О. В.

Уміння приготувати напівфабрикати з натурального січеного м'яса - важлива вимога кваліфікаційної характеристики кухаря.

Під час уроку учні набули складних виробничих навичок з розрахунку сировини, організації робочого місця, підбору необхідного посуду та інвентарю, визначення якості готових напівфабрикатів.

У результаті вони навчились якісно та правильно готувати натуральну січену масу з м'яса та напівфабрикатів з неї, використовуючи при цьому інноваційні виробничі технології.

На уроці панувала доброзичлива, невимушена атмосфера, де педагоги та учні почувалися рівноправними учасниками виробничого процесу.