Методкомісії

Велика роль у методичній роботі відводиться методичним комісіям. Наказом про організацію навчально-методичної роботи у навчальному році створені методичні комісії за напрямками роботи і затверджені голови методичних комісій.

У навчальному закладі працюють 7 методичних комісій:

• Методична комісія педагогів сільськогосподарських професій, голова методичної комісії Ковальчук В. М.. (15 членів комісії), методична проблема комісії «Впровадження інноваційних виробничих технологій в навчально-виробничий процес»;

• Методична комісія педагогів будівельних професій, (6 членів комісії),  голова методичної комісії Дідук Ю.І., методична проблема комісії «Упровадження елементів сучасних педагогічних технологій у навчально-виховний процес»;

• Методична комісія педагогів сфери послуг, (12 членів комісії),  голова методичної комісії Безпалько О.В., методична проблема об’єднання «Методи і прийоми впровадження інноваційних технологій»;

• Методична комісія викладачів суспільно-гуманітарних предметів, голова методичної комісії Сапун О.В., (9 членів комісії),  методична проблема комісії «Підвищення ефективності уроку шляхом впровадження інтерактивних методів навчання»;

• Методична комісія педагогів природничо-математичних предметів та бухгалтерських професій, голова методичної комісії Мар'євич В. І., (9 членів комісії),  методична проблема комісії «Використання нестандартних форм проведення уроків»;

• Методична комісія викладачів фізичної культури та «Захисту Вітчизни»,  голова методичної комісії КалачикА. І., (4 члени комісії), методична проблема комісії «Профільна диференціація навчання на уроках, виховання та розвиток фізично здорової особистості, формування навичок до самостійних занять фізичними вправами»;

• Методична комісія з виховної роботи,  голова методичної комісії Гусаревич А. В. методична проблема комісії «Виховання фізично-здорової особистості, громадянина-патріота, соціально-зрілої людини».

Засідання методичних комісій відбуваються згідно з графіком – один раз на місяць (10 засідань у навчальному році). Тематика їх різна. Вони проводяться в традиційній і нетрадиційній формах.

Методичні комісії на засіданні методичної ради аналізують свою роботу за рік і відображають її у «Підсумках роботи методичної комісії за минулий навчальний рік», планують також завдання методичної комісії на новий навчальний рік. У папках методичних комісій містяться матеріали про кількісний і якісний склад педагогічних працівників МК, їх курсову перепідготовку, графік відкритих уроків, та графік взаємовідвідування членами методичної комісії, план роботи на місяць, звіт роботи за цей місяць, протоколи засідань і матеріали до них. У своїй роботі методичні комісії підзвітні методичній раді навчального закладу. Загальний контроль за роботою методичних комісій здійснює методист. Методичні комісії навчального закладу спрямовували свою роботу на підвищення кваліфікації педагогів. Серед педагогів було проведено анкетування, яке дало можливість виявити групу педагогів, що мають певні утруднення і потребують навчання, методичної допомоги, та групу педагогів, що мають високий рівень професійної підготовки і можуть поділитися досвідом. З цією метою у навчальному закладі працюють фахові школи: «Школа передового педагогічного досвіду», «Школа педагогічної майстерності викладачів», «Школа майстра виробничого навчання», «Школа початківця» та творчі групи.